GeoPiknik 2017!

Już 6 maja, na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu, odbędzie się jubileuszowa  20.  edycja GeoPikniku!plakat

Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie dmuchanej zjeżdżalni dla najmłodszych, gry terenowej, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zumby, a dla starszych uczestników paintballu laserowego.

Geodezyjni sympatycy będą mogli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto wykładowcy oraz studenci Politechniki Warszawskiej zmierzą się już po raz 4. w meczu piłki nożnej.

Oczywiście nie zabraknie smakołyków z grilla, zimnego piwa, a wieczorem wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ.

Rozpoczęcie GeoPikniku przewidziane jest na godzinę 13:00.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Zapraszają organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida” oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej.

Więcej informacji na Facebook’u: www.facebook.com/events/1388493977840574/