Wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych Drzwiach Otwartych Politechniki Warszawskiej (22-24 maja)

Drzwi Otwarte online

Chociaż tej wiosny nie możemy się spotkać podczas tradycyjnej imprezy organizowanej na terenie naszej uczelni, to dla kandydatów stojących przed decyzją o wyborze uczelni mamy ciekawą alternatywę.

Zapraszamy na wirtualne wydarzenie poświęcone rekrutacji, studiowaniu i wszystkiemu, co związane z życiem studenckim.
Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach!

Od 22 do 24 maja wraz z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej będziemy organizować serię wirtualnych spotkań, które pozwolą zrozumieć, jak dostać się na najlepszą uczelnię techniczną w Polsce i jak dobrze wykorzystać czas spędzony na PW.

Całość będzie emitowana m.in. na profilu PW na Facebooku oraz oficjalnym kanale PW na YouTubie.

Więcej informacji na stronie: https://pw.edu.pl/Rekrutacja/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-online

Drzwi Otwarte na Wydziale Geodezji i Kartografii PW

Prezentacja Wydziału - 23 maja 2020 r. (sobota)

10:00 – 10:30 prezentacje kierunków w wykonaniu kadry naukowej
10:30 – 11:00 prezentacje samorządu studenckiego i kół naukowych

Transmisja on-line
Link: (wkrótce)

W trakcie trwania Drzwi Otwartych
Prezentacje, filmy, materiały informacyjne dostępne na stronie:

Prezentacje studenckie - 23 maja 2020 r. (sobota) i 24 maja 2020 r. (niedziela)

Chat ze studentami
Link:(wkrótce)

Gra – QUIZ wiedzy o geodezji
Dostęp poprzez linki.

13:00, 15:00
Wirtualny spacer po Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej z udziałem przewodników - studentów:
Dostęp poprzez linki:(wkrótce)

Spotkania odbędą się na DISCORDZIE.
Można się już rejestrować:   https://discord.gg/2DqN4MF

Do zobaczenia!