logo SzPrzMenedżerowie ponad 90 kierunków studiów prowadzonych przez uczelnie z całej Polski odebrali certyfikaty akredytacyjne przyznane w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”, którego organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 10 marca 2020 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą. Uczestniczyli w niej rektorzy, dziekani, dyrektorzy instytutów i kierownicy katedr reprezentujący kilkadziesiąt instytucji akademickich, zarówno publicznych, jak i niepublicznych.

3

Konkurs "Studia z Przyszłością" służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków / programów studiów na polskich uczelniach.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ>>>

Certyfikat "Studia z Przyszłością" otrzymały dwa kierunki studiów prowadzone na Wydziale Geodezji i Kartografii:
- Gospodarka Przestrzenna
- Geoinformatyka (po raz trzeci).

Dodatkowo kierunek Gospodarka przestrzenna otrzymał certyfikat nadzwyczajny "Laur innowacji".

zdj 2

zdj 1

Zapraszamy na fotorelację z całej uroczystości.

Laureaci 2020