Wyniki II tury rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia
kierunek Geodezja i Kartografia oraz rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia kierunek Gospodarka Przestrzenna w roku akad. 2015/2016

W związku z decyzją o zwiększeniu limitu miejsc na studia stacjonarne II stopnia na kierunku Geodezja i Kartografia do 120, Komisja Rekrutacyjna Wydziału Geodezji i Kartografii zakwalifikowała na studia w roku akad. 2015/2016 w II turze rekrutacji kolejne 25 osób.

Lista osób zakwalifikowanych w II turze rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia kierunek Geodezja i Kartografia w roku akad. 2015/2016.

Komisja Rekrutacyjna Wydziału Geodezji i Kartografii zakwalifikowała na studia stacjonarne II stopnia kierunek Gospodarka Przestrzenna 64 osoby.

Lista osób zakwalifikowanych na studia stacjonarne II stopnia kierunek Gospodarka Przestrzenna w roku akad. 2015/2016.

Jednocześnie Komisja Rekrutacyjna Wydziału Geodezji i Kartografii informuje o zakończeniu rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia na kierunki Geodezja i Kartografia oraz Gospodarka Przestrzenna.