Zajęcia

Zajęcia realizowane w semestrze letnim RA 2015/16:

W poniedziałek:

14.30-16.00 s. 402 Generalizacja informacji geograficznej (dr hab. inż. R. Olszewski, prof. PW)
16.15-18.00 s. 403 Seminarium* (prof. dr hab. inż. E. Nowak)

We wtorek:

14.15-16.00 s. 402a Seminarium* (prof. dr hab. inż. E. Nowak)
16.15-18.00 s. 307a Stochastic modeling of time series: selected problems (prof. dr hab. inż. A. Brzeziński).

Oferta dydaktyczna Wydziału Geodezji i Kartografii [do pobrania »]
Decyzję o realizacji (uruchomieniu) w danym semestrze przedmiotów z oferty Wydziału podejmuje kierownik studiów doktoranckich  w oparciu o deklaracje uczestników studiów doktoranckich.

Języki obce
Uczestnik studiów doktoranckich ma prawo do bezpłatnego uczęszczania na zajęcia z oferty Studium Języków Obcych w wymiarze maksymalnie 60 godzin. Oferta zajęć z języków obcych realizowana jest przez Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej. Pełna oferta dostępna jest na stronie SJO>>>

Zapisy na lektoraty odbywają się w ściśle określonych przez terminach opublikowanych na stronie SJO. Aby zapisać się na wybrany lektorat niezbędnym jest przekazanie do SJO wypełnionej karty zgłoszenia>> doktoranta na wybrane zajęcia (zgłoszenie należy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w sekretariacie SJO pok. 419 w Gmachu Głównym). Ponadto, po otrzymaniu informacji zwrotnej o zapisie doktoranta na dany lektorat, należy dostarczyć do SJO zlecenie od Kierownika Studiów Doktoranckich>>.

UWAGA: Istnieje możliwość zgłoszenia do SJO grupy osób (min. 12), wówczas SJO może zorganizować indywidualny/dodatkowy lektorat (szczegółowych informacji udziela sekretariat SJO PW)

Seminarium doktorskie z dodatkowej dyscypliny
Zgodnie z Programem studiów doktoranckich konieczne jest zaliczenie przedmiotu z dodatkowej dyscypliny naukowej: filozofii lub ekonomii. Seminaria doktorskie przygotowujące do wyżej wymienionego egzaminu realizowane jest przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych. Szczegółowe informacje oraz zapisy na zajęcia dostępne są na stronie WAINS>>>