Informacje dla nowoprzyjętych

Deklaracja indywidualnego programu kształcenia

Doktorant ma obowiązek na początku semestru złożyć Kierownikowi Studiów deklarację indywidualnego programu kształcenia po jej ówczesnym uzgodnieniu z opiekunem naukowym. Deklaracja [do pobrania DOC »]

Seminarium pedagogiczne

Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora uczestnicy pierwszego roku studiów doktoranckich oraz nowo przyjęci asystenci mają obowiązek zaliczenia seminarium pedagogicznego.
W jego SPD prowadzone są wykłady z pedagogiki, logiki, psychologii i technik multimedialnych, zajęcia z emisji głosu oraz szkolenie z korzystania z zasobów bibliotecznych BG PW.
Informacje na temat terminów zajęć i zapisów znajdują się na stronie seminarium pedagogicznego>>>

Centrum Studiów Zaawansowanych

Każdy doktorant ma obowiązek zrealizowania, w trakcie toku studiów - podczas 3 pierwszych semestrów, przedmioty z oferty Centrum Studiów Zaawansowanych o minimalnej łącznej liczbie punktów 6 ECTS.
Zapisy i oferta CSZ>>>

Wybór zajęć spoza oferty Wydziału

Doktorant ma prawo do uczęszczania na przedmioty prowadzone przez inne Wydziały PW, bądź realizowane przez inne uczelnie (w tym zagraniczne), jeśli ich tematyka ma charakter podstawowy dla dziedziny nauki techniczne, bądź specjalistyczny dla dyscypliny geodezja i kartografia lub pokrewnej - bezpośrednio związanej z tematyką pracy doktorskiej (decyzję podejmuje kierownik studiów doktoranckich po zasięgnięciu opinii opiekuna naukowego).