Wydziałowa Rada Doktorantów

Wydziałowym organem Samorządu Doktorantów jest Wydziałowa Rada Doktorantów. Chroni ona i reprezentuje interesy doktorantów Wydziału wobec władz Wydziału.

Jej przedstawiciel wchodzi w skład Rady Doktorantów Politechniki Warszawskiej. Spośród wielu jej zadań, głównym jest podejmowanie uchwał w zakresie dotyczącym działalności doktorantów Wydziału. Jej członkowie reprezentują interesy doktorantów Wydziału w różnych organach m.in.: Kolegium Dziekańskim, Radzie Wydziału, Komisjach Stypendialnych oraz Komisji Rekrutacyjnej ds. studiów Doktoranckich.

Przewodniczący Wydziałowej Rady Doktorantów obejmuje swoją funkcję z dniem 1 stycznia. Kadencja Wydziałowej Rady Doktorantów rozpoczyna się od pierwszego posiedzenia zwołanego przez Przewodniczącego Wydziałowej Rady Doktorantów, a kończy się wraz z pierwszym posiedzeniem Wydziałowej Rady Doktorantów nowej kadencji.

KONTAKT

Skład:

Mgr inż. Sylwia Marczak - przewodnicząc

Mgr inż. Sylwia Trzcińska - delegat Wydziałowej Rady Doktorantów GIK do Rady Doktorantów PW
Mgr inż. Maria Kowalska
Mgr inż. Wojciech Ostrowski