Już 20 listopada 2015 roku w progach Politechniki Warszawskiej odbędzie się warszawska edycja GISday.

Jest to doroczne święto Geografii i Systemów Informacji Geograficznej, które zadebiutowało w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu rozszerzało swój zasięg, docierając również do Polski.

Tegoroczna edycja GISday 2015 połączy w sobie naukę i zabawę pod hasłem „GIS w Stolicy – Obraz codzienności”, a tematem przewodnim będzie zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej na co dzień.
Na przybyłych gości czekać będzie moc atrakcji: od małych konkursów na stoiskach, przez spotkania z przedstawicielami firm, aż po warsztaty z różnych dziedzin GISa oraz ciekawe wystąpienia specjalnie zaproszonych gości.
Na tym wydarzeniu nie zabraknie studentów z warszawskich uczelni, miłośników GISa z całego miasta, a także licealistów z profilowanych szkół. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

W skrócie:
Kiedy: 20 listopada (piątek) 2015 r.
O której: od 9.00 do 16.00
Gdzie: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Mała Aula
Dla kogo: dla wszystkich :)

Więcej informacji:
www.gisday.waw.pl - strona internetowa wydarzenia
www.facebook.com/giswstolicy - fanpage na Facebook’u

Organizatorami wydarzenia są organizacje działające przy warszawskich uczelniach wyższych:
•    Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej,
•    Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”,
•    Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego,
•    Koło Naukowe „Gisowcy” Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego,
•    Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego,
•    Szkoła Główna Służby Pożarniczej,
•    Koło Naukowe „Geopixel” Wojskowej Akademii Technicznej.

Zapraszamy serdecznie!

Kontakt dla mediów: