22. URODZINY STOWARZYSZENIA STUDENTÓW WYDZIAŁU GEODEZJI I KARTOGRAFII PW "GEOIDA"

W tym roku Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" obchodzi swoje 22. Urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wydarzeń, podczas których będziemy świętować.

KIEDY I CO PLANUJEMY?

Impreza w stylu hippisowskim
Impreza w klubie to, jak co roku, główne wydarzenie Urodzin Geoidy. Podczas zabawy zaśpiewamy uroczyste „Sto lat”, skosztujemy tortu i wypijemy szampana. Tegorocznym motywem zabawy są hippisi, tak więc obowiązywać będą stroje w kwiaty, jeansy dzwony i wszystko, co kojarzy się ze stylem „dzieci kwiatów”. Gorącą atmosferę i doskonałą zabawę zapewni DJ Pietras.
Kiedy?   22.11.2016r. godz. 21.00.
Gdzie?    Multipub pod Grubą Kaśką (Al. Solidarności 68A, Plac Bankowy, Metro Ratusz Arsenał).

Geosprzęt na maxa z Geoidą!
Obchody Urodzin Geoidy to nie tylko huczna zabawa i akcja krwiodawstwa. To także możliwość poznania swojego potencjalnego pracodawcy oraz zapoznanie się z najnowszym sprzętem geodezyjnym firmy Geomax.
Kiedy?   16.11.2016r. godz. 10.15, sala 315
Gdzie?   Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, Warszawa.

Warsztaty z Biurem Karier
Dla członków oraz sympatyków „Geoidy” odbędą się warsztaty prowadzone przez Biuro Karier PW. Tematem będzie sztuka prezentacji i autoprezentacja. Co roku to wydarzenie cieszy się dużą popularnością wśród studentów działających w szeregach Stowarzyszenia.

Organizatorami wszystkich wydarzeń są członkowie Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”.

PLAKAT do pobrania >>>